Oplotenie a pokládka zámkovej dlažby v Prešove

Oplotenie a pokládka zámkovej dlažby v Prešove

Stavebná firma daema, s.r.o. vznikla pred 20 rokmi, miesto výkonu naších služieb je obmedzené na Košický kraj – Košice – okolie a Prešovský kraj – Prešov – okolie  informácie rastu stavebnej spoločnosti nájdete v sekcii O STAVEBNEJ FIRME V PREŠOVE. V progrese rastu mojej stavebnej firmy v Prešove som sa rozhodol, že to urobím pre seba a vydám sa na cestu ako samostatne zárobkovo činný staviteľ. Od malých nadstavieb a prestavieb , montáži, demontáži, úprave terénu, novej fasáde, rekonštrukcii domov, bytov a bytových domov, ktoré som vykonal v prvých dňoch, sa mi podarilo rozšíriť spoločnosť a dostať sa na miesto, kde sme dnes. V priebehu rokov sme sa vždy zaujímali o kvalitu a služby a klienti, pre ktorých v súčasnosti pracujeme, majú tendenciu požadovať to najvyššie z oboch, čo ma veľmi teší pri poskytovaní. Našťastie hovoria, že sme v tom dobrí!

Náš tím a ja máme v živote jednu misiu, a to je, aby sa sny našich klientov stali realitou. Či už začneme s existujúcim domom a transformujeme ho tak, aby vyhovoval potrebám klienta alebo postavíme nový od základovej dosky, tahanie múrov, až k streche cieľ je rovnaký, krásny dom najvyššej úrovne za prijateľnú cenu.

Sme hrdí na to, že máme vysoké štandardy, či už ide jednoduchú stavbu domu, rozmernejšie stavby alebo len opravu domu, ktorú potrebujete, alebo o celú modernizáciu stavby ako je nová fasáda či zateplenie domu, bytov. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme. Prácu vykonávame v Prešove a Košiciach a v okolí Košíc a Prešova.

Pozrite si viac naších prác ktoré vyberáme z portfólia

Naše stavby, strechy a rekonštrukcie

Copyright © 2022 DAEMA s.r.o.| © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO